loading...


Bilardo Oyunları

Bilardo oyunları : Her oyun yüklenmesinin hemen peşinden 2 kişilik bilardo oyunları sekmesine tıklandıktan sonra hazır olarak karşınıza gelecektir. Genellikle türkçe oyunlar olarak hazırlanmış olmasıyla birlikte dilerseniz farklı dilleri de seçme hakkına sahipsiniz. Her türlü tarayıcı ile iki kişilik bilardo oyunu oynayabilir, farenizin sağ tuşu ile falso, çektirme, pike gibi bilardo terimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Oyun olarak : 3 top , amerikan, snooker gibi farklı isimler edinmişlerdir. 3 top olarak oynarsanız şayet, düz 3 top ve 3 bant olarak oda kendi içerisinde 2 ana dala ayrılmış durumdadır.

Amerikan bilardo oyna : 16 Top olarak ta bilinen american bilardo da, toplar; dolu ve parçalı olarak 2 guruba ayrılmıştır. 2 kişilik bilardo oyunları bundan ibarettir. Herhangi bir grubu seçen rakip tüm topları tek tek yuvalara sokar ve son yuvayı belirleyerek siyah topu da oraya sokmayı başarırsa 1 puan kazanmış olur.

3 top bilardo : Masada toplam 3 adet bilardo topu bulunur. Bunlardan bir tanesini seçerek tek ateş yapar ve hepsinin birbirine temasını sağlarsanız 1 puan kazanmış olursunuz.

loading...

You may also like...

Bir Cevap Yazın